Kategorie D7

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m,  6 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Ziková Natálie GZB 00 C 0 = 12:00:00 CZ 2025202 Doležalová Lada GPC 99 C 2 = 12:02:00 CZ 425555 Waňková Martina ZVR 99 C 4 = 12:04:00 CZ 2025201 Svobodová Jana GPC 99 C 6 = 12:06:00 CZ ? Davidová Sára GPP 00 C 8 = 12:08:00 CZ ? Krejčová Michaela GOS 98 C 10 = 12:10:00 CZ ? Paterová Klára GZL 00 C 12 = 12:12:00 CZ 330520 Jezdinská Natálie ZST 99 C 14 = 12:14:00 CZ ? Kopecká Eliška ZSU 99 C 16 = 12:16:00 CZ 52544 Krejčí Alena ZZB 99 C 18 = 12:18:00 CZ 2025205 Mlezivová Anna GPC 99 C 20 = 12:20:00 CZ 218971 Šomanová Anna ZLU 98 C 22 = 12:22:00 CZ ? Mikulášková Lucie GOS 99 C 24 = 12:24:00 CZ ? Nechutová Aneta GZS 99 C 26 = 12:26:00 CZ 682075 Janošíková Tereza GOS 99 C 28 = 12:28:00 CZ 253374 Kalenská Dominika ZST 99 C 30 = 12:30:00 CZ 433095 Václavková Zuzana ZZB 00 C 32 = 12:32:00 CZ ? Havlíková Tereza GZS 00 C 34 = 12:34:00 CZ 52966 Foltýnová Eva GJI 00 C 36 = 12:36:00 CZ ? Králová Vilma GZL 99 C 38 = 12:38:00 CZ 53537 Hejhalová Eliška GRD 98 C 40 = 12:40:00 CZ 111 Vondráková Kateřina GJI 00 C 42 = 12:42:00 CZ 331058 Kraupnerová Alžběta GRD 00 C 44 = 12:44:00 CZ 9287 Šmahelová Edita GPD 99 C 46 = 12:46:00 CZ 53112 Meixnerová Žaneta ZZB 98 C 48 = 12:48:00 CZ 9997 Urbanová Markéta ZST 99 C 50 = 12:50:00 CZ 416071 Macečková Nikola ZLU 00 C 52 = 12:52:00 CZ 7863 Bruková Magda ZTR 00 C 54 = 12:54:00 CZ ? Adamčíková Gábina GSL 98 C 56 = 12:56:00 CZ 110 Krajíčková Dominika GJI 99 C 58 = 12:58:00 CZ ? Hojgrová Anna GZB 99 C 60 = 13:00:00 CZ 336763 Petráčková Kristýna GJI 98 C 62 = 13:02:00 CZ ? Mikulášková Veronika GOS 00 C 64 = 13:04:00 CZ 51436 Rubínová Adéla GRD 99 C 66 = 13:06:00 CZ 2025203 Michková Kateřina GPC 00 C 68 = 13:08:00 CZ 8223 Nejezchlebová Martina GTV 99 C 70 = 13:10:00 CZ 2025204 Krausová Eliška GPC 99 C 72 = 13:12:00 CZ 331208 Štorová Anna GRD 98 C 74 = 13:14:00 CZ ? Křivohlávková Tereza ZSU 99 C 76 = 13:16:00 CZ ? Balcárková Tereza GZB 99 C 78 = 13:18:00 CZ ? Drtinová Zuzana GPP 00 C 80 = 13:20:00 CZ 416266 Pospíšilová Anna GPD 99 C 82 = 13:22:00 CZ 52556 Serafínová Lucie ZZB 98 C 84 = 13:24:00 CZ 411521 Thořová Markéta GTV 99 C 86 = 13:26:00 CZ ? Frýzková Adéla GSL 98 C 88 = 13:28:00 CZ ? Bořilová Markéta GZS 98 C 90 = 13:30:00 CZ ? Ševčíková Kateřina GIV 99 C 92 = 13:32:00 CZ 232613 Hanáková Lenka ZKR 99 C 94 = 13:34:00 CZ 52695 Ressová Tereza ZLU 00 C 96 = 13:36:00 CZ 425521 Slezáková Natálie GZL 00 C 98 = 13:38:00 CZ 8670 Sikorová Barbora ZTR 99 C 100 = 13:40:00 CZ 428267 Leová Markéta GRD 98 C 102 = 13:42:00 CZ 416126 Šotkovská Zdeňka ZTR 00 C 104 = 13:44:00 CZ 2032172 Kmentová Barbora GPD 99 C 106 = 13:46:00 CZ ? Sklenská Edita GIV 99 C 108 = 13:48:00 CZ 426374 Stará Tereza ZVR 00 C 110 = 13:50:00 CZ 232960 Biersaková Dagmar ZKR 00 C 112 = 13:52:00 CZ 336765 Vacková Anna GJI 98 C 114 = 13:54:00 CZ ? Šafránková Marie GZL 99 C 116 = 13:56:00 CZ 53670 Pukyšová Anežka ZSU 99 C 118 = 13:58:00 CZ ? Kolářová Johana GSL 99 C 120 = 14:00:00 CZ 49382 Sciskalová Barbora ZTR 98 C 122 = 14:02:00 CZ 425576 Zahradníková Denisa ZST 00 C 124 = 14:04:00 CZ ? Schubertová Hana GOS 98 C 126 = 14:06:00 CZ 416072 Gajdůšková Klára ZLU 00 C 128 = 14:08:00 CZ 416128 Adamcová Karolína ZTR 00 C 130 = 14:10:00 CZ ? Daňková Barbora GPP 99 C 132 = 14:12:00 CZ

Kategorie D9

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    75 m,  9 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
112 Tůmová Žofie GJI 97 C 1 = 12:01:00 CZ ? Diamantová Kateřina GOS 96 C 3 = 12:03:00 CZ 51298 Klučková Veronika ZLU 97 C 5 = 12:05:00 CZ 1398998 Hančová Petra ZVR 96 C 7 = 12:07:00 CZ 51130 Kocková Michaela GPD 97 C 9 = 12:09:00 CZ ? Doláková Nela GIV 98 C 11 = 12:11:00 CZ 115 Kottová Natálie GJI 98 C 13 = 12:13:00 CZ 52706 Matulová Eliška ZLU 97 C 15 = 12:15:00 CZ 980354 Horvátová Hana GZB 97 C 17 = 12:17:00 CZ 51477 Debreczeniová Kateřina ZKR 97 C 19 = 12:19:00 CZ 2020727 Hanousková Renata ZLU 98 C 21 = 12:21:00 CZ ? Procházková Eliška GOS 97 C 23 = 12:23:00 CZ 232602 Hronová Veronika GPD 98 C 25 = 12:25:00 CZ 2025207 Jiříčková Bára GPC 97 C 27 = 12:27:00 CZ ? Hásková Kamila GZS 97 C 29 = 12:29:00 CZ 8667 Kovářová Tereza ZTR 97 C 31 = 12:31:00 CZ 436944 Trýznová Lucie ZVR 97 C 33 = 12:33:00 CZ 9210 Burešová Valérie GPD 97 C 35 = 12:35:00 CZ 425531 Chovancová Zuzana GZL 97 C 37 = 12:37:00 CZ ? Janžurová Dorota GSL 96 C 39 = 12:39:00 CZ 53193 Švíková Klára GJI 98 C 41 = 12:41:00 CZ ? Skoumalová Barbora GOS 98 C 43 = 12:43:00 CZ ? Pilková Gabriela GPP 98 C 45 = 12:45:00 CZ 232329 Čechová Tereza GJI 98 C 47 = 12:47:00 CZ ? Těšínská Pavlína GPP 96 C 49 = 12:49:00 CZ ? Paličková Agáta GOS 97 C 51 = 12:51:00 CZ 51474 Hobelová Eva ZKR 97 C 53 = 12:53:00 CZ 51539 Roškotová Lucie GTV 97 C 55 = 12:55:00 CZ ? Gabryšová Petra GPP 97 C 57 = 12:57:00 CZ ? Sklenská Aneta GIV 97 C 59 = 12:59:00 CZ ? Mašková Michaela GZS 96 C 61 = 13:01:00 CZ ? Heřmanová Kristýna GPP 96 C 63 = 13:03:00 CZ 2025206 Mouleová Nikola GPC 98 C 65 = 13:05:00 CZ ? Hálková Klára GOS 97 C 67 = 13:07:00 CZ 2011813 Švancárová Veronika ZSU 98 C 69 = 13:09:00 CZ 49366 Obročníková Klára ZTR 97 C 71 = 13:11:00 CZ 8671 Ježková Kateřina GSL 97 C 73 = 13:13:00 CZ ? Šípková Eva GZS 97 C 75 = 13:15:00 CZ 889309 Vavrysová Barbara ZLU 97 C 77 = 13:17:00 CZ 2025208 Vlková Klára GPC 98 C 79 = 13:19:00 CZ 8654 Brudná Klára ZTR 96 C 81 = 13:21:00 CZ 224904 Machusová Karolína ZSU 96 C 83 = 13:23:00 CZ 416715 Kalousková Simona ZZB 98 C 85 = 13:25:00 CZ 303942 Jiroutová Jana ZST 98 C 87 = 13:27:00 CZ 224905 Šinclová Markéta ZZB 96 C 89 = 13:29:00 CZ 51461 Kaszperydesová Petra ZTR 97 C 91 = 13:31:00 CZ 331022 Kadavá Denisa ZST 96 C 93 = 13:33:00 CZ 49319 Orliczková Martina ZTR 96 C 95 = 13:35:00 CZ 232726 Hudská Ludmila GTV 98 C 97 = 13:37:00 CZ 436954 Kavánková Iva GZL 97 C 99 = 13:39:00 CZ 231920 Nejezchlebová Barbora GTV 97 C 101 = 13:41:00 CZ ? Krejčířová Natálie GZB 98 C 103 = 13:43:00 CZ ? Fialková Vendula GPP 97 C 105 = 13:45:00 CZ 52962 Švíková Markéta GJI 96 C 107 = 13:47:00 CZ 51537 Linková Alena GTV 97 C 109 = 13:49:00 CZ 51301 Lacigová Nikola ZLU 98 C 111 = 13:51:00 CZ 434804 Kašparová Aneta GRD 97 C 113 = 13:53:00 CZ 9046 Šemberová Kristýna ZST 97 C 115 = 13:55:00 CZ 2043619 Staňová Alžběta GRD 97 C 117 = 13:57:00 CZ ? Petříková Petra GZB 96 C 119 = 13:59:00 CZ

Kategorie DS

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   120 m, 11 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2011866 Kopečková Marie GJI 96 C 1 = 12:01:00 CZ 51288 Píšová Barbora GPK 95 C 3 = 12:03:00 CZ 553451 Benešová Iveta GJH 93 C 5 = 12:05:00 CZ 897370 Hnilicová Šárka GSU 94 C 7 = 12:07:00 CZ 49302 Procházková Marie GOP 95 C 9 = 12:09:00 CZ 53009 Kožinová Anna GPK 93 C 11 = 12:11:00 CZ 8213 Brožová Aneta GTV 94 C 13 = 12:13:00 CZ 416087 Končáková Klára GZL 95 C 15 = 12:15:00 CZ 405999 Petrasová Zuzana GRK 96 C 17 = 12:17:00 CZ 416318 Hanáková Magda GPL 96 C 19 = 12:19:00 CZ 995878 Pavlovcová Petra GTV 93 C 21 = 12:21:00 CZ ? Voborníková Alena GCH 94 C 23 = 12:23:00 CZ 7926 Šárová Romana GJI 95 C 25 = 12:25:00 CZ ? Sabolová Anna GCH 96 C 27 = 12:27:00 CZ ? Neumannová Michaela GJI 94 C 29 = 12:29:00 CZ 5587 Lněničková Petra GPD 94 C 31 = 12:31:00 CZ 218972 Kociánová Barbora GZL 94 C 33 = 12:33:00 CZ 51238 Zakouřilová Štěpánka GTV 95 C 35 = 12:35:00 CZ ? Blahutová Barbora GOP 94 C 37 = 12:37:00 CZ ? Švecová Aneta GZB 94 C 39 = 12:39:00 CZ ? Brázdilová Gabriela GJI 95 C 41 = 12:41:00 CZ 2035163 Lavičková Michaela GPL 96 C 43 = 12:43:00 CZ ? Němečková Jitka GJI 94 C 45 = 12:45:00 CZ 7923 Matějková Žofie GPK 95 C 47 = 12:47:00 CZ ? Honková Pavlína GOP 93 C 49 = 12:49:00 CZ 920682 Benešová Jana GJH 94 C 51 = 12:51:00 CZ 425560 Kašparová Zuzana GSU 96 C 53 = 12:53:00 CZ ? Troblová Pavlína GZB 96 C 55 = 12:55:00 CZ ? Havelcová Barbora GPN 95 C 57 = 12:57:00 CZ ? Vaňková Markéta GCH 94 C 59 = 12:59:00 CZ 443106 Habingerová Radka GSU 95 C 61 = 13:01:00 CZ 218977 Koláriková Lucie GZL 94 C 63 = 13:03:00 CZ ? Klimešová Iva GPN 95 C 65 = 13:05:00 CZ 886267 Janů Hana GSU 93 C 67 = 13:07:00 CZ 416127 Kosová Barbora GTR 92 C 69 = 13:09:00 CZ 887927 Horová Pavla GPD 92 C 71 = 13:11:00 CZ ? Polášková Anna GPN 95 C 73 = 13:13:00 CZ 2023967 Kyselová Kateřina GRD 96 C 75 = 13:15:00 CZ 411564 Hanušová Michalela GTV 95 C 77 = 13:17:00 CZ ? Buková Anna-Marie GJH 96 C 79 = 13:19:00 CZ 897363 Vozdová Aneta GSU 93 C 81 = 13:21:00 CZ 247308 Sádlová Petra GPD 95 C 83 = 13:23:00 CZ 8660 Kovářová Veronika GTR 94 C 85 = 13:25:00 CZ 246867 Lehárová Alžběta GPD 94 C 87 = 13:27:00 CZ 218978 Jeřábková Jitka GZL 94 C 89 = 13:29:00 CZ 2031368 Šedivá Marcela GRD 96 C 91 = 13:31:00 CZ 553458 Šrámková Michaela GJH 93 C 93 = 13:33:00 CZ 8652 Nožková Sára GTR 94 C 95 = 13:35:00 CZ ? Němcová Aneta GZB 95 C 97 = 13:37:00 CZ ? Piskačová Kateřina GCH 96 C 99 = 13:39:00 CZ 9489 Kosková Kateřina GRK 96 C 101 = 13:41:00 CZ ? Tůmová Eva GCH 93 C 103 = 13:43:00 CZ ? Zemanová Kateřina GJH 94 C 105 = 13:45:00 CZ

Kategorie H7

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m,  7 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Krahulík Jan GOS 98 C 1 = 12:01:00 CZ 232611 Houdek Jakub ZKR 98 C 3 = 12:03:00 CZ 301599 Jirka Mikuláš GOS 00 C 5 = 12:05:00 CZ 331503 Buk Petr GRD 00 C 7 = 12:07:00 CZ ? Hudec Antonín GPP 98 C 9 = 12:09:00 CZ 51108 Kadlec Jan ZST 99 C 11 = 12:11:00 CZ 411581 Ježek Josef GTV 99 C 13 = 12:13:00 CZ 339555 Kubát Tomáš ZVR 00 C 15 = 12:15:00 CZ 2025335 Šiška Petr GZL 98 C 17 = 12:17:00 CZ 2025210 Kolibík Jakub GPC 00 C 19 = 12:19:00 CZ 125 Vacek David GJI 00 C 21 = 12:21:00 CZ 425543 Roudný Martin GPD 00 C 23 = 12:23:00 CZ 52693 Kadleček Jan ZLU 99 C 25 = 12:25:00 CZ ? Zemko Zdeněk GSL 99 C 27 = 12:27:00 CZ 232608 Žák Jan GPD 98 C 29 = 12:29:00 CZ 113 Munduch Zdeněk GJI 00 C 31 = 12:31:00 CZ ? Chládek Ivo GZB 98 C 33 = 12:33:00 CZ 2674 Thoř Tomáš GTV 99 C 35 = 12:35:00 CZ 53565 Kroul Josef ZZB 00 C 37 = 12:37:00 CZ 49365 Lysek Filip ZTR 99 C 39 = 12:39:00 CZ 331753 Láznička Václav GZL 99 C 41 = 12:41:00 CZ 52969 Kafka Matěj GJI 99 C 43 = 12:43:00 CZ 436943 Trýzna Matěj ZVR 00 C 45 = 12:45:00 CZ 124 Zimer Martin GJI 00 C 47 = 12:47:00 CZ 49377 Sikora Jakub ZTR 00 C 49 = 12:49:00 CZ 52703 Plášek Pavel ZLU 99 C 51 = 12:51:00 CZ ? Savič Marko GPP 99 C 53 = 12:53:00 CZ 301698 Šincl Filip ZZB 98 C 55 = 12:55:00 CZ ? Samuel Filip GOS 98 C 57 = 12:57:00 CZ 49395 Cymorek Petr ZTR 99 C 59 = 12:59:00 CZ ? Ševčík Jakub GIV 98 C 61 = 13:01:00 CZ 51435 Hádek Jiří GRD 99 C 63 = 13:03:00 CZ 219260 Foltýn Tomáš GJI 98 C 65 = 13:05:00 CZ 2025209 Poduška Pavel GPC 99 C 67 = 13:07:00 CZ 246840 Vopařil Jan ZLU 99 C 69 = 13:09:00 CZ 411538 Hladík Jan GTV 00 C 71 = 13:11:00 CZ ? Čecháček Šimon GOS 99 C 73 = 13:13:00 CZ 416186 Horký David ZKR 98 C 75 = 13:15:00 CZ 980376 Ptáček Patrik GIV 98 C 77 = 13:17:00 CZ ? Jílek Ondřej ZSU 99 C 79 = 13:19:00 CZ ? Opršal Jakub GZL 99 C 81 = 13:21:00 CZ 52575 Matoušek Matěj ZSU 00 C 83 = 13:23:00 CZ 2025211 Pípal Jana GPC 98 C 85 = 13:25:00 CZ 6713 Kašpar Petr ZSU 99 C 87 = 13:27:00 CZ ? Baňka Jiří GSL 00 C 89 = 13:29:00 CZ 2025212 Kraus Adam GPC 99 C 91 = 13:31:00 CZ 331426 Kalenský Aleš ZST 98 C 93 = 13:33:00 CZ ? Komínek Martin GSL 98 C 95 = 13:35:00 CZ ? Jeřábek Petr GPP 00 C 97 = 13:37:00 CZ ? Hraško Filip GZS 99 C 99 = 13:39:00 CZ ? Babka Tomáš GPP 98 C 101 = 13:41:00 CZ 53662 Šrámek Ondřej ZSU 98 C 103 = 13:43:00 CZ 52692 Černocký Libor ZLU 98 C 105 = 13:45:00 CZ 53176 Blažek Richard ZTR 99 C 107 = 13:47:00 CZ ? Bartoš Jiří GZS 99 C 109 = 13:49:00 CZ 425575 Korotvička Václav ZST 98 C 111 = 13:51:00 CZ ? Mečkovský Petr GZS 99 C 113 = 13:53:00 CZ 218980 Mejzlík Dominik ZLU 00 C 115 = 13:55:00 CZ 9884 Roudný Václav GPD 00 C 117 = 13:57:00 CZ ? Uhlíř Jakub GOS 98 C 119 = 13:59:00 CZ 416716 Staudinger Jan ZZB 98 C 121 = 14:01:00 CZ 52576 Kriegler Ondřej GZB 98 C 123 = 14:03:00 CZ 438619 Lauber Adam ZKR 99 C 125 = 14:05:00 CZ 8663 Cienciala Jan ZTR 98 C 127 = 14:07:00 CZ

Kategorie H9

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331262 Drozd Michal GIV 97 C 0 = 12:00:00 CZ 49322 Heczko Denis ZTR 96 C 2 = 12:02:00 CZ 52687 Vavrys Ondřej ZLU 97 C 4 = 12:04:00 CZ ? Soška Filip GZS 98 C 6 = 12:06:00 CZ 53271 Konečný Daniel GIV 97 C 8 = 12:08:00 CZ 9082 Jezdinský Petr ZST 96 C 10 = 12:10:00 CZ 52560 Kalousek Tomáš ZZB 98 C 12 = 12:12:00 CZ ? Dvořák Ferda ZSU 98 C 14 = 12:14:00 CZ 889320 Mikel David GZL 97 C 16 = 12:16:00 CZ 426313 Václavek Martin ZZB 96 C 18 = 12:18:00 CZ 331031 Levek Martin ZLU 98 C 20 = 12:20:00 CZ ? Vystavěl Ondřej GOS 98 C 22 = 12:22:00 CZ 336768 Zacha Jiří GJI 97 C 24 = 12:24:00 CZ 2025215 Sedláček Ondřej GPC 97 C 26 = 12:26:00 CZ 9045 Klůz Vojtěch ZST 97 C 28 = 12:28:00 CZ ? Švec Lukáš GOS 97 C 30 = 12:30:00 CZ 9132 Tomášek Michal ZZB 98 C 32 = 12:32:00 CZ ? Papoušek Filip GZB 96 C 34 = 12:34:00 CZ ? Musil Marek GIV 98 C 36 = 12:36:00 CZ ? Hamala Matěj GZB 97 C 38 = 12:38:00 CZ 49396 Mazur Ondřej ZTR 97 C 40 = 12:40:00 CZ 2043618 Hájek Tomáš GRD 96 C 42 = 12:42:00 CZ ? Ridgill Philip GPP 97 C 44 = 12:44:00 CZ 887614 Růta Vojtěch GPC 97 C 46 = 12:46:00 CZ ? Nechuta David GZS 97 C 48 = 12:48:00 CZ ? Mikulenka Vojta ZSU 97 C 50 = 12:50:00 CZ 8664 Lipowski Marek ZTR 96 C 52 = 12:52:00 CZ 9308 Novotný Vojtěch GPD 97 C 54 = 12:54:00 CZ 9050 Postolka David ZST 96 C 56 = 12:56:00 CZ 49381 Bělánek Tomáš ZTR 96 C 58 = 12:58:00 CZ 142 Tkadleček Áron GJI 97 C 60 = 13:00:00 CZ 995840 Wolf Filip GTV 97 C 62 = 13:02:00 CZ 426320 Jurica Jan GPD 96 C 64 = 13:04:00 CZ ? Gbelec Jiří GOS 98 C 66 = 13:06:00 CZ ? Kocáb Petr GSL 96 C 68 = 13:08:00 CZ 49327 Pindór Marek ZTR 96 C 70 = 13:10:00 CZ 2025213 Buriánek Jan GPC 97 C 72 = 13:12:00 CZ ? Krupička Václav GPP 96 C 74 = 13:14:00 CZ 889311 Sýkora Votěch C 76 = 13:16:00 331146 Chravát Jan ZVR 96 C 78 = 13:18:00 CZ 246869 Šimáček Martin GPD 97 C 80 = 13:20:00 CZ ? Tajovský Josef GPP 96 C 82 = 13:22:00 CZ 2025354 Starý Ondřej ZVR 98 C 84 = 13:24:00 CZ 51438 Černý Vojtěch GRD 96 C 86 = 13:26:00 CZ ? Tropek Tomáš GIV 97 C 88 = 13:28:00 CZ ? Petr Martin GZS 97 C 90 = 13:30:00 CZ ? Rulík Tadeáš GOS 97 C 92 = 13:32:00 CZ ? Procházka Lukáš GTV 98 C 94 = 13:34:00 CZ ? Ježek Ondřej GSL 97 C 96 = 13:36:00 CZ 2025214 Knotek Petr GPC 98 C 98 = 13:38:00 CZ 336766 Kašpar František GSL 98 C 100 = 13:40:00 CZ 52700 Šenovský Jan ZLU 96 C 102 = 13:42:00 CZ 140 Sedmík Jan GJI 97 C 104 = 13:44:00 CZ ? Hroch Tomáš GZB 96 C 106 = 13:46:00 CZ ? Slováček Dominik GOS 97 C 108 = 13:48:00 CZ 331466 Sobotka Jan GIV 97 C 110 = 13:50:00 CZ 336769 Vacek Vojtěch GJI 96 C 112 = 13:52:00 CZ ? Ashby Patrik GPP 98 C 114 = 13:54:00 CZ 141 Brázdil Dominik GJI 97 C 116 = 13:56:00 CZ 232961 Horký Aleš ZKR 97 C 118 = 13:58:00 CZ

Kategorie HS

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   125 m, 12 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Hlaváč Jakub GPL 96 C 0 = 12:00:00 CZ 224902 Hamala Vojtěch GZB 95 C 2 = 12:02:00 CZ ? Losenický Jan GCH 96 C 4 = 12:04:00 CZ 886716 Hubáček Michal GZL 93 C 6 = 12:06:00 CZ 9659 Šimáček Ondřej GPD 94 C 8 = 12:08:00 CZ 889295 Rossmanith Vojtěch GOP 93 C 10 = 12:10:00 CZ 886286 Ptáček Pavel GIV 96 C 12 = 12:12:00 CZ ? Mejtský Miroslav GCH 94 C 14 = 12:14:00 CZ 2031369 Horáček Jan GRD 95 C 16 = 12:16:00 CZ 886828 Láznička Jan GZL 94 C 18 = 12:18:00 CZ ? Ondruš Marek GJH 93 C 20 = 12:20:00 CZ ? Jiroušek Vít GRK 94 C 22 = 12:22:00 CZ 207824 Zelinka Jan GPD 94 C 24 = 12:24:00 CZ 331554 Kadlec Michal GIV 96 C 26 = 12:26:00 CZ ? Kratochvíl Jonáš GPN 94 C 28 = 12:28:00 CZ ? Šťastný Jan GCH 94 C 30 = 12:30:00 CZ 433099 Mikula Jan GSU 95 C 32 = 12:32:00 CZ 553457 Vavrys Johan GZL 93 C 34 = 12:34:00 CZ 51471 Dvořáček Radek GRK 94 C 36 = 12:36:00 CZ 887156 Kaplan Martin GPD 96 C 38 = 12:38:00 CZ 232322 Čech Jan GJI 96 C 40 = 12:40:00 CZ ? Křivohlávek Tomáš GSU 95 C 42 = 12:42:00 CZ ? Duda Štěpán GJI 94 C 44 = 12:44:00 CZ ? Jirsa Ondřej GCH 95 C 46 = 12:46:00 CZ 416051 Schäfer Jan GZL 93 C 48 = 12:48:00 CZ 1602625 Buk Jindřich GRD 93 C 50 = 12:50:00 CZ ? Sklenář Adam GTV 95 C 52 = 12:52:00 CZ 301695 Svoboda Jakub GRD 93 C 54 = 12:54:00 CZ ? Vlček Josef GPN 94 C 56 = 12:56:00 CZ 246864 Kolárik Tomáš GZL 93 C 58 = 12:58:00 CZ 887640 Kettner Lukáš GPK 94 C 60 = 13:00:00 CZ 49309 Jarnot Michal GOP 93 C 62 = 13:02:00 CZ ? Polák David GPN 94 C 64 = 13:04:00 CZ 887928 Deml Tomáš GPD 95 C 66 = 13:06:00 CZ ? Vondráček Libor GJH 94 C 68 = 13:08:00 CZ 899156 Illner Vojtěch GPK 96 C 70 = 13:10:00 CZ 980371 Záděra Pavel GIV 95 C 72 = 13:12:00 CZ 889313 Slíva Jan SUH 96 C 74 = 13:14:00 CZ ? Křupka Roman GZB 96 C 76 = 13:16:00 CZ 887630 Argaláš Michal GTR 93 C 78 = 13:18:00 CZ 301101 Rusý Tomáš GPK 93 C 80 = 13:20:00 CZ ? Uksa Daniel GJH 93 C 82 = 13:22:00 CZ 49400 Konvička Martin GTR 95 C 84 = 13:24:00 CZ 682090 Koumar František GJI 95 C 86 = 13:26:00 CZ 886823 Zakouřil Vít GTV 93 C 88 = 13:28:00 CZ 416345 Skyva Pavel GZB 95 C 90 = 13:30:00 CZ ? Klimeš Ondřej GPN 92 C 92 = 13:32:00 CZ ? Nguyen Thanh Tung GJH 94 C 94 = 13:34:00 CZ ? Gregor Petr GCH 94 C 96 = 13:36:00 CZ 920681 Ostřanský Filip GSU 92 C 98 = 13:38:00 CZ ? Houdek Václav GPL 95 C 100 = 13:40:00 CZ 886264 Horvát Petr GZB 94 C 102 = 13:42:00 CZ 1400446 Svačina Jan GZL 95 C 104 = 13:44:00 CZ 888604 Horák Patrik GTV 95 C 106 = 13:46:00 CZ 8659 Vita Martin GTR 94 C 108 = 13:48:00 CZ 442865 Jílek Jakub GSU 94 C 110 = 13:50:00 CZ 53550 Klaška Pavel GPK 93 C 112 = 13:52:00 CZ

Kategorie OPEN

06.06.2012 Celostátní finále Přeboru škol v OB 2012 - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    70 m,  9 kontrol           tištěno 05.06.2012   12:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032171 Bořánek Michal 00 C 0 = 12:00:00 9300 Burian Luděk GPD 64 C 0 = 12:00:00 CZ 9450 Marvánová Klára GIV 79 C 0 = 12:00:00 CZ 416154 Matějková Hana GPN 89 C 0 = 12:00:00 CZ ? Soukup Matěj GPP 80 C 0 = 12:00:00 CZ 416025 Tomeš Jaroslav GPN 81 C 0 = 12:00:00 CZ